Недільного вечора двоє запоріжців виступали у фінальних запливах чемпіонату Європи з плавання, що триває у Глазго. Досвідчений Сергій Фролов виступав на своїй коронній дистанції – 1500 м вільним стилем.

На жаль, втрутитися в боротьбу за медалі Фролов не встиг, фінішувавши сьомим (14:58.46). Натомість знов порадував інший українець – Михайло Романчук. Цей рівненський хлопець не лише протягом всього запливу тримався у трійці фаворитів, а й зумів на фініші обійти діючого рекордсмена Європи італійця Грегоріо Палтріньєрі (14:42.85) і здобув «срібло» (14:36.88). «Золото» у німецького плавця Флоріана Велброка (14:36.15).
Одразу після цього фіналу вийшли на старт фіналісти на дистанції 100 м вільним стилем, серед яких ще один вихованець СДЮШОР «Спартак-КПУ» Сергій Шевцов. На королівській дистанції молодий пловець, як і його тезка, фінішував сьомим з результатом (48.74).