Діяльність Володимира Буряка на посаді мера міста у більшості запоріжців (53,6%) отримує позитивну оцінку. Більш того, якби вибори міського голови відбулись наступної неділі, то 41,7% запоріжців проголосували б саме за нього. Таку тенденцію виявили соціологи компанії «МLS group», провівши з 7 по 12 червня телефонне опитування абонентів усіх мобільних операторів та стаціонарних телефонів у віці від 18 років. Всього було опитано 825 осіб.

Зазначимо, мерські рейтинги решти претендентів на відповідне крісло у 2015 році, а також діючих народних депутатів та політиків коливаються у межах від 0,2% (А.Гамов, Т.Книш) до 3,2% (М. Фролов).

Найбільшу антипатію у запоріжців продовжує викликати екс-мер міста Олександр Сін – 18,6%, друга позиція антирейтингу належить Сергію Кальцеву (13,%), третя – Миколі Фролову (6%).

До речі, якби вибори до Верховної Ради України відбулись наступної неділі, то мінімум 27% містян не прийшли би на виборчі дільниці, ще 16% підтримали б Опозиційний блок, 9% – Батьківщину, майже 8% – БПП, 7% – Самопоміч, і замикає п’ятірку лідерів Радикальна партія Олега Ляшка з 5% підтримки запоріжців.