Мешканка Запоріжжя виграла Грін-картку

Запоріжанка Марина виграла в американській інтернет-лотереї та разом з чоловіком отримала право емігрувати в США.

-Моя дочка з онуками живе в Америці, тому я мріяла хоча б з’їздити в гості до них. Але відкрити візу було дуже важко. Вирішила грати. Заявку подавала лише два рази і виграла Грін-картку. Коли побачила своє і’мя серед переможців, очам не повірила.  Це був тільки перший крок до моєї подорожі. Щоб оформити всі документи, потрібно багато часу, нервів, грошей та терпіння. До головної співбесіди в посольстві довелося заповнити купу анкет, зібрати багато довідок, пройти медичний огляд, зробити щеплення. Ми з чоловіком робили все самі. На допомогу прийшли поради з інтернету та різних груп у соціальних мережах, – розповіла жінка.

За словами Марини, щоб отримати Грін-картку важливо мати повну середню освіту та мати довідку про психічне здоров’я. Разом з переможцем отримати Грін-картку мають право чоловік чи дружина та неповнолітні діти.

-Людина навіть з судимістю може отримати Грін-карту. Головне, щоб давність судимості була не менше 10 років. Важливо, щоб були гроші на поточному рахунку в банку. Ми, наприклад, дуже хвилювалися через співбесіду в посольстві. Але все було добре. Головне питання, на яке треба було відповісти: «Де будете працювати?». Ми до нього підготувалися. Наші знайомі, які вже багато років живуть у США, заздалегідь пообіцяли влаштувати і мене, і чоловіка на роботу та навіть вислали нам необхідні довідки для посольства. Мабуть, це нам і допомогло, – сказала Марина.

Для довідки

Грін-картка — посвідчення особи або так названа ідентифікаційна картка, що підтверджує наявність дозволу на проживання в Америці людини, що не є громадянином США, але постійно проживає на території країни та надає право її працевлаштування.

Дозвіл на шанс проживання можна виграти через участь в особливій інтернет-лотереї (діверсифікаційна лотерея, DV), яка щороку проводиться урядом США.

Нагадаємо, із Запоріжжя можна полетіти до Нью-Йорка.