Незважаючи на морозну погоду, працівники КРСП «Зеленбуд» продовжують роботу з благоустрою міста.

– Етап висадки дерев у всіх районах міста завершується. Залишилося висадити близько 400 дерев і 1000 кущів, а це приблизно ще тиждень роботи, – розповідає директор КРСП «Зеленбуд» Олексій Анохін.

25 листопада на вулиці Магістральній висадили близько 35 платанів (чинар) і 15 ялинок. Нові дерева висаджуються замість старих тополь, на які було так багато скарг з боку жителів Запоріжжя. У період цвітіння тополі щорічно в алергоцентр звертаються близько 2-3 тисяч запоріжців.

– Етап висадки дерев підходить до завершення. На сьогодні 95% роботи з висадки дерев виконано, висаджено близько 2 тис. 900 дерев. Навіть різке зниження температури до -1 і -2 не є проблемою, оскільки ми саджаємо дерево з великою грудкою землі, тому вся висадка проходить якісно. На висадку дерев з міського бюджету було виділено близько 9 млн грн. Всі дерева і чагарники відібрано за сортами й породами, придатними для нашого клімату, в КСП «Зеленгосп». Програму з висадки дерев і чагарників буде виконано до кінця 2016 року, – розповів директор «Зеленбуд» Олексій Анохін.

Співробітниця КРСП «Зеленбуд» Лариса Руднєва поділилася з «ЗС», що через мерзлий ґрунт етап висадки кожного дерева не з легких. Для кожного дерева необхідно вирити яму відповідного розміру, тож виникають нові складнощі в роботі. Зі скрутного становища вийшли, застосувавши при викопуванні перфоратор.

Вікторія БАЛЬ, фото Володимир ШЕРЕМЕТ