26 січня навпроти Свято-Покровського храму, поряд із Малим ринком, силами обласного управління МНС та Товариства Червоного Хреста відкрито цілодобовий пункт обігріву. Тут будь-хто може зігрітися та поїсти.

Для обігріву бійці служби порятунку розбили військово-польовий намет, який опалюється за допомогою пічок-буржуйок. У теплому наметі годують гарячою їжею, сухариками та кавою.
Говорить голова Запорізької обласної організації ТЧХ України Костянтин Сілін:
– Харчування буде проводитися кожного дня, в період сильних морозів, з 12 до 15 години. Суп із “Мівіни”, кава та сухарики – таке меню обіду, який придбано за кошти обласного управління праці та соціального захисту населення. Також відкрито пункти гарячого харчування в п’яти районах міста, які працюють кожного дня з 11 до 12 години в Орджонікідзевському, Жовтневому, Ленінському, Комунарському та Заводському районах. У пунктах гарячого харчування в період роздачі обіду працюють медичні сестри Червоного Хреста, які надають консультації та направляють до фахівців медичного обслуговування за призначенням.
Психолог аварійно-рятувального загону спеціального призначення Дмитро Грабовський розповів, що у пункті екстреної психологічної допомоги працюють фахівці психологічної служби МНС, які надають корисні поради.