Співробітники відділу кримінальної поліції по боротьбі зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми ГУНП в Запорізькій області протягом минулого тижня задокументували протизаконну діяльність одразу трьох сутенерів.

Як повідомив начальник відділу кримінальної поліції по боротьбі зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, Юрій Євтушенко, три дні поспіль до тенет запорізьких поліцейських потрапляли громадяни, які, всупереч чинному законодавству, заробляли на життя, організовуючи клієнтам послуги сексуального характеру.  Так, спочатку було викрито адміністратора однієї з саун у Шевченківському районі Запоріжжя. 45-річна громадянка, окрім профільних послуг закладу, пропонувала відвідувачам повій, маючи за це долю від зароблених «нічними метеликами» грошей. Наступного дня поліцейські викрили бордель, організований 25-річною місцевою мешканкою, яка винайняла кілька квартир у Запоріжжі, в яких «працювали» повії, віддаючи організаторці половину заробітку. «На гарячому» затримали також 37-річного громадянина, який офіційно вважався водієм таксі. Проте левову доля перевезень згаданого водія складала доставка повій до клієнтів. Варто зазначити, що місце, час, характер інтимних послуг та фінансові питання також вирішувалися з «таксистом». Громадянина затримали у момент, коли він клав до кишені черговий відсоток від виконаного замовлення.

У всіх випадках тривають кримінальні провадження за ст.302 КК України (створення або утримання місць розпусти або звідництво). Згідно з санкціями статті на сутенерів чекає до семи років позбавлення волі.

Євген ПАНТЕЛЕЄВ