Військовослужбовці Сил оборони на Запорізькому напрямку продовжують ведення оборонної операції, завдають відповіді ворогу, знищуючи його живу силу та техніку.

Протягом минулої доби наші воїни знищили:
▫️ особового складу – 8 осіб і 14 осіб поранили;
▫️ САУ 2с3 «Акація» – 7 од.

Крім того, знищено 2 ворожі склади боєприпасів, одну ворожу позицію і один спостережний пункт противника.

російські терористичні війська,  продовжуючи цинічно порушувати норми Міжнародного гуманітарного права та правила ведення війни, завдають удару по цивільній інфраструктурі та мирних домогосподарствах.

За минулу добу кількість таких обстрілів значно зросла. На Запорізькому напрямку ударів та руйнувань  зазнали: місто Гуляйполе, а також місто Оріхів Пологівського району, село Лук’янівське Василівського району.

Надійшло 42 повідомлення про руйнування будинків (квартир) громадян та об’єктів інфраструктури в результаті обстрілів військовослужбовцями рф.

Крім цього, за добу зафіксовано 26 обстрілів позицій підрозділів наших військ вздовж лінії зіткнення з усього спектру озброєння в районі населених пунктів: Кам’янське, Гуляйполе, Чарівне, Времівка, Залізничне, Оріхів, Малинівка, Червоне, Полтавка, Новосілка, Гуляйпільське, Темирівка і Ольгівське.

Зокрема, населені пункти Гуляйполе, Гуляйпільське і Чарівне противник обстріляв з РСЗВ БМ-21 «Град». Населені пункти Чарівне, Ольгівське і Новосілка.

____

Посилання на наш Телеграм-канал