Відтепер на новому комфортному, теплому автобусі можна проїхати з одного кінця міста в інший всього за 4 гривні або зовсім безкоштовно, якщо ви маєте право на пільговий проїзд. Пільгових пасажирів муніципальний транспорт возитиме без обмежень.

З 20 грудня розпочав роботу новий 17 маршрут, який зв’язав Осипенківський мікрорайон і вокзал «Запоріжжя-I».

– Сьогодні на маршрут вийшло 7 нових МАЗів великої місткості. Це перші машини з партії автобусів, які були закуплені на умовах фінансового лізингу, – розповів перший заступник міського голови Сергій Мішок. – Ми відкриваємо новий маршрут на одному з проблемних в години-пік напрямків. Після проведення додаткового пассажирообстеження, буде проведений конкурс на визначення основного перевізника. Поки що автобуси надійшли на баланс КП «Запоріжелектротрансу». Коли буде вирішено всі організаційні питання, кількість машин збільшиться до 15.IMG_9789

За його словами, купівля нових автобусів великої місткості та вирішення проблеми з навантаженням на громадський транспорт в пікові години в спальних районах – це етапи міської програми розвитку громадського транспорту в Запоріжжі, реалізація якої знаходиться на особистому контролі у міського голови Володимира Буряка.

Нагадаємо, наприкінці 2016 року в Запоріжжі був відкритий новий 18 маршрут, який з’єднав Бородинський та Південний мікрорайон. Він за рік довів свою доцільність та ефективність. Послугами великих автобусів із задоволенням користуються і городяни, які переміщаються в центрі міста проспектом Соборним.

Зараз на маршруті №18 з інтервалом руху 7-10 хвилин працюють 9 автобусів великої місткості. Такий же проміжок часу буде і між машинами на маршруті №17. Правда, перший місяць, автобуси ходитимуть через 10-15 хвилин. Про це розповів керівник КП «Запоріжелектротранс» Юрій Папач.

– Перший автобус вранці буде виходити на лінію о 5 годині 30 хвилин. Ввечері працюватиме до 22 години. Але остаточно графік ще не затверджено. Зараз починається тільки перша обкатка автобусів, – уточнив Юрій Папач.