КП «Міжнародний аеропорт «Запоріжжя» продовжує відкривати нові рейси та приємно дивувати мешканців усього Півдня та Сходу України

Адже настільки сучасного та затребуваного аеропорту немає у сусідніх областях. Минулого тижня почалися прямі перельоти з Запоріжжя до Чорногорії. На черзі відкриття нових рейсів

З аеропорту «Запоріжжя» 5 червня розпочалися прямі рейси до Чорногорії – міста Тіват. Перельоти відбуваються по середах і суботах, займають зовсім небагато часу. Таким чином на літаках компанії SkyUp можна потрапити на курорт, розташований на березі Которської затоки Адріатичного моря. Затишний відпочинок гарантовано!

Нагадаємо, що наприкінці травня з аеропорту «Запоріжжя» відкрилися прямі рейси до Батумі (по вівторках і п’ятницях), албанського міста Тирана (по понеділках і четвергах), а також компанією SkyUp здійснюються рейси до Стамбула (щовівторка, щоп’ятниці та щонеділі). На додачу до нових напрямків з 28 травня SkyUp відновив своє базування в аеропорту «Запоріжжя».

Міський голова Запоріжжя Володимир Буряк під час зустрічі з директором авіакомпанії «SkyUp» Дмитром Сєроуховим обговорив подальшу співпрацю. «Незважаючи на пандемію, минулий рік аеропорт закінчив з високими показниками. Не збираємося зменшувати обертів і цьогоріч, постійно працюючи над розширенням географії польотів із Запоріжжя. Сьогодні наш аеропорт обирають не лише запоріжці, а й мешканці інших міст, адже з відкриттям нового терміналу він став одним із кращих в Україні!», – впевнений Володимир Буряк.

Тож, продовжується розвиток аеропорту. Влітку заплановано відкриття нових рейсів. Наприклад, з 16 червня заплановано старт рейсів від компанії Wizzair з аеропорту Запоріжжя до німецького міста Дортмунд. З 17 серпня всесвітньо відома авіакомпанія Austrian Airlines планує відкрити прямий рейс з Запоріжжя до Відня. Також заплановано відкриття та відновлення рейсів до декількох міст Польщі (Катовіце, Вроцлав).

Міжнародний аеропорт «Запоріжжя» за правом входить до ТОП аеропортів країни. Він сучасний, зручний та красивий. З кожним місяцем зростає кількість пасажирів, які користуються послугами аеропорту. Наприклад, упродовж травня пасажиропотік аеропорту «Запоріжжя» склав 50 487 осіб. Міжнародними рейсами скористалися 44 605 пасажирів, внутрішніми – 5 882. Для порівняння: у травні 2019, коли у світі ще не було пандемії коронавірусу, не було карантинів та обмежень на перельоти, пасажиропотік аеропорту був на 3% менше, ніж зараз. Тобто, взявши до уваги скорочення та тимчасове скасування деяких рейсів, наочно бачимо успіх запорізького аеропорту.

У травні авіакомпанії здійснили з запорізького аеропорту 268 рейсів: 156 – міжнародних, 112 – внутрішніх. І це більше, ніж у травні 2019 р., коли були здійснені 264 рейси (154 міжнародних, 110 внутрішніх).

Читайте також: Запорізький аеропорт підкорює нові обрії