У зв’язку з реформуванням галузі охорони здоров’я міста, дільнична служба дитячої поліклініки №3 увійшла до складу КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги №2», вузькі спеціалісти поліклініки – до складу КУ «Дитяча лікарня №1». Будівля по вулиці Брюллова, 6, в якій розташовувалася «Дитяча поліклініка № 3», була введена в експлуатацію у 1952 році, і з того часу у ній жодного разу не проводився капітальний ремонт. Рішенням сесії Запорізької міської ради виділено кошти на проведення реконструкції даної будівлі, роботи розпочнуться 20 червня. Про це «ЗС» повідомила головний лікар Людмила Стецюк.

І вона розповіла, яким чином будуть здійснювати прийом дільничні  лікарі-педіатри на період проведення ремонтних робіт.

Дільниці № 50, 54 (лікар Л.М.Сімагіна) прийматимуть пацієнтів за адресою: вулиця Копьонкіна, 50 (вхід з боку парку Клімова), телефон реєстратури: 65-04-37.

Дільниці № 49, 51 (лікар Т.Л.Свєкатун), дільниці № 52, 53 (лікар Ю.І.Білик),  дільниця № 55 (лікар М.В. Лугвіщик) будуть проводить прийом за адресою: вул. Брюллова, 6, на 2-му поверсі, вхід в будівлю з боку вул. Кругової. Телефон реєстратури: 65-04-37.

Усі інші лікарі-спеціалісти та служби на період реконструкцій переводяться в приміщення педіатричної амбулаторії №7 КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги №2» за адресою: вулиця Авраменка, будинок 14-А, телефон реєстратури: 67-32-93.

Після закінчення реконструкції будівлі по вулиці Брюллова, 6 (орієнтовно в листопаді 2016 року) в ній будуть розміщені дві сімейні амбулаторії, що надаватимуть первинну медико-санітарну допомогу дорослому та дитячому населенню району, а лікарі-спеціалісти та інші працівники повернуться на свої робочі місця.

Адміністрація лікарні приносить свої вибачення за тимчасові незручності.