У цьому році православному дитячому будинку “Надія” ім. Н.Н. Злотолинської виповнилося десять років. 17 лютого у ПК “Орбіта” відбувся концерт, присвячений ювілею.
Директор дитячого будинку Раїса Лебедєва зазначила: “За десять років у великій православній родині побували 375 дітей – це сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. Зараз у дитячому будинку 22 дитини, але в найближчі дні тут очікується поповнення – будинок прийме ще трьох малюків”.
“Якщо порівнювати дитячий будинок із кораблем, то його оснащення, щогла й вітрила міцні настільки, що ніяка буря не здатна його перекинути, а надійна команда впевнено веде його до заповітної мети. Ці діти стали для нас рідними”, – зазначив Архієпископ Запорізький та Мелітопольський Владика Лука. Він подякував вихователям та Владиці Василію, який доклав чимало зусиль для створення цього будинку.
На ювілей прийшло багато гостей, серед них і представники ГУ МНС у Запорізькій області – рятувальники дбають про безпеку малят. Упродовж багатьох років у плідній співпраці фахівці МНС навчають дітей правилам безпечної життєдіяльності у рамках акції “Безпечне дитинство – майбутнє країни”.
“Наша головна мета – подарувати дітям свято та звернути увагу на необхідність дотримання правил безпеки життєдіяльності в повсякденному житті”, – сказала помічник начальника облуправління МНС підполковник служби цивільного захисту Юлія Баришева.
Вихованці дитячого будинку задули десять свічок на святковому торті, спробували десерт та в свою чергу подарували гостям концерт.

Фото прес-служби ГУ МНС України в Запорізькій області