От і настала пора новорічних свят. Весело та яскраво запоріжці відсвяткували День святого Миколая, а підтримці атмосфери веселощів посприяло урочисте відкриття головної ялинки міста.
19 грудня на площі Маяковського навколо святкової ялинки зібралося безліч людей, особливо потішили своєю присутністю дітлахи, які охоче танцювали, співали та водили хороводи разом з аніматорами. Також вони мали можливість взяти участь у конкурсах, за які отримували житони-смайли, котрі сніговик, запустивши у імпровізовану піч, міняв на корисні подарунки.
До речі, після того, як назбирався мільйон житонів, і мала спалахнути ялинка, піч «зламалася», й на сцені розпочалося дійство з ремонту чудо-пристрою. Тут своєю присутністю глядачів порадували Дід Мороз зі Снігурочкою та веселі аніматори, врешті-решт полагодити пристрій допоміг міський голова, який привітав усіх присутніх зі святом і загадав новорічне бажання:
– Щоб людям, дійсно, стало краще жити, щоб вони розуміли один одного і дослухалися один до одного, щоб мали розуміння того, що у нас єдине місто, єдина країна і у нас єдине майбутнє.
Також Володимир Буряк побажав усім присутнім щастя у Новому році. А новорічне містечко, зі своєю головною прикрасою – святковою ялинкою, спалахнуло різнокольоровими вогнями!