Зайняті в сфері туризму запорізькі компанії зібрались, аби підбити підсумки минулого року. Також обговорили туристичні плани на цей рік. Насамперед визначали стратегічні об’єкти для розвитку. За словами представників місцевої влади, у новому році планують розвивати острів Хортиця як туристичний об’єкт. Також мають намір відновити роботу фестивалів, які довелося скасувати у минулому році через пандемію коронавірусу. Так, проведення подібних заходів уже заплановано на весну, літо та осінь поточного року.

У плані заходів також працюють над створенням нової концепції святкування Дня міста, якою хочуть замінити класичний Покровський ярмарок.

Ще один напрямок для розвитку – крафтові музеї. Два такі об’єкти відкрили у 2021 році. Йдеться про Музей архітектури міста та Музей феноменальної сили. Обидва об’єкти буди відкриті в рамках Програми розвитку бібліотек, започаткованої міським головою Володимиром Буряком.

Ще один крафтовий музей обіцяють відкрити у цьому році. Також у департаменті туризму мають намір відкрити ще один туристично-інформаційни центр – на Хортиці.

Розробляють також нові туристичні маршрути. Під час зустрічі представники місцевої влади запросили туристичний актив міста до співпраці та закликали ділитися своїми ідеями. В цьому контексті обговорили можливість включення міських бібліотек до екскурсійної програми гідів та екскурсоводів.