Щодня піротехніки ДСНС Запорізької області виконують завдання за призначенням пов’язані з очищенням території нашого краю від вибухонебезпечних предметів, які становлять смертельну загрозу життю мирних громадян.

З початку війни на теренах області сапери знищили вже 468 одиниць ВНП сучасного виробництва, які залишили по собі російські окупанти. «Щедрими дарами» орків, які нахабно вдерлися на нашу Батьківщину, засіяні не тільки відкриті території та поля, на яких мав рости і зріти врожай, а й приватні домоволодіння, знищені будинки, вщент зруйнована інфраструктура.

5 травня піротехніки провели обстеження територій у селищах Запорізького району та міста Оріхів і знищили 16 одиниць касетних елементів, снаряд калібру 152 мм та 3 снаряди РСЗО «Ураган».
Окрім виконання спеціальних робіт фахівці ДСНС проводять і просвітницьку роботу з місцевим населенням, нагадуючи громадянам основні дії під час виявлення підозрілих або вибухонебезпечних предметів. Особлива увага наголошується на дитячій безпеці, адже саме молоде покоління – це та група ризику, що найбільш вразлива до вибухонебезпечної загрози.

Рятувальники наголошують: виявивши вибухонебезпечний предмет або підозрілу річ, яка знаходиться у невластивому для неї місці, у жодному разі не чіпайте її руками, не пересувайте та не піддавайте жодним механічним діям. Одразу повідомте про знахідку за екстреним номером 101.

____

Посилання на наш Телеграм-канал