Анатолію Куртєву відмовили у виконанні судової ухвали щодо призупинення розпорядження про його звільнення

Як писав сайт “Запорозька Січ”, мер Володимир Буряк звільнив секретаря міськради Анатолія Куртєва з посади через порушення законодавства. Депутат вніс неправдиві відомості в декларацію посадової особи. Проте піти з посади Куртєв не бажає – натомість він подав позов до суду із вимогою поновити його на посаді. Суд прийняв дві постанови, що суперечать одна одній. Відзначимо, що рішення й про відмову в поновленні на посаді, й про скасування розпорядження міського голови про звільнення ухвалила одна й та сама суддя.

Як повідомляється на сайті Запорізької міськради, Анатолій Куртєв звернувся до Південно-східного міжрегіонального управління міністерства юстиції України. Депутат просить  примусового виконання ухвали,  в якій йдеться про призупинення дії розпорядження міського голови щодо звільнення його з посади секретаря міської ради.

У виконавчій службі документ відмовились приймати до виконання. У відповіді, яку надали юристи, наголошується, що судова ухвала зобов’язання вчинити певну дію або утриматись від вчинення певних дій. Тож, документ повернули стягувачу без прийняття до виконання.

Нагадаємо, сьогодні мало відбутись засідання сесії Запорізької міськради, однак депутати його в черговий раз проігнорували. Мер Запоріжжя Володимир Буряк наголосив, що збиратиме сесії хоч щодня, аби лише народні обранці почали виконувати свої зобов’язання перед запоріжцями. Наступне засідання призначено на п’ятницю, 23 липня.

Читайте також: На Запоріжжі пролунав вибух – постраждали двоє людей