Міськрада закупила для всіх виборчих дільниць дезінфектори та засоби індивідуального захисту на загальну суму понад 2,2 млн грн

На ці кошти були придбані антисептики для рук, дезінфікуючі серветки та засоби для вологого прибирання, захисні маски, щитки, рукавички, безконтактні термометри, стрічки для маркування, контейнери та пакети для збору використаних засобів індивідуального захисту. Все це вже передано до виборчих дільниць.

Крім цього також було виготовлено інформаційні плакати щодо протиепідемічних заходів. Їх розмістять на вході до приміщень виборчої комісії, приміщень для голосування.Про це повідомляється на сайті міськради.

Нагадаємо, місцеві вибори в Україні відбудуться 25 жовтня. Враховуючи продовження карантину обрання депутатів обласних, районних, міських, сільських, селищних рад, а також сільських, селищних, міських голів проходитиме з дотриманням усіх протиепідемічних вимог. У приміщення пускатимуть у засобах індивідуального захисту, проводитимуть температурний скринінг. Обов’язковим буде також дотримання соціальної дистанції. Крім того, на поточних виборах запоріжці отримають нові бюлетені. Як їх заповнювати, аби голос точно врахували, читайте тут.

Як писав сайт “Запорозька Січ”, мер Запоріжжя Володимир Буряк йде на ці місцеві вибори зі своєю партією “Єднання”. Політологи пророкують успіх партії міського голови.

Читайте також: Звернення Володимира Буряка до запоріжців