На території Запорізькі області введено обмеження щодо рибальства та пересування водними об’єктами. Про це розповів в.о. директора Департаменту захисту довкілля ЗОВА Сергій Карпій.

У зв’язку з тим, що на даний час частина узбережжя річки Дніпро та Каховського водосховища знаходиться на тимчасово захопленій території, задля недопущення переміщення окупаційних військ рф водоймами Запорізької області, розпорядженням обласної військової адміністрації забороняється переміщення маломірних суден на річці Дніпро, а також на Каховському та Дніпровському водосховищах.

Також забороняється промислове та спортивне рибальство на цих водних об’єктах. На інших водних об’єктах Запорізької області дозволено як промислове так і спортивне рибальство. Будь-які малі річки, ставки, притоки та інше.

Також Сергій Карпій нагадав, що з середини квітня розпочинається щорічне обмеження вилову водних біоресурсів на період нересту. Також слід пам’ятати, що на тимчасово окупованих територіях можливі мінування шляхів та мінування прибережних водних смуг. Тому варто бути дуже обережними, або взагалі обмежити пересування у місцях потенційної небезпеки.