У міськвиконкомі пройшла урочиста церемонія вручення щорічних премій міського голови представникам обдарованої і талановитої учнівської молоді Запоріжжя. Ці одноразові премії учням загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів та їх наставникам встановлені для заохочення інтелектуально і творчо обдарованої молоді нашого міста.
Цього року премії “За високі досягнення у навчанні” отримали 20 юних запоріжців. Серед нагороджених – переможці інтелектуальних змагань та творчих конкурсів державного та обласного рівнів (всеукраїнських учнівських предметних олімпіад, Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук (МАН), творчих конкурсів “Таланти твої, Україно!”).
“За високі досягнення в навчанні та вихованні підростаючого покоління, творчі досягнення в роботі з обдарованою молоддю” були відзначені 20 педагогів навчальних закладів Запоріжжя. Подяки виконавчого комітету отримали батьки учнів.
Премії нагородженим вручив заступник міського голови Юрій Каптюх. Звертаючись до присутніх, він сказав:
– Упевнений, що в цьому залі сидять діти, якими ми вже через кілька років будемо пишатися. Пишатися тим, що вони зробили для розвитку, прославлення нашого міста.
Заступник міського голови зазначив, що досягнуті юними лауреатами успіхи стали можливими завдяки зусиллям багатьох людей, не тільки учнів, а й присутніх у залі вчителів, батьків. «Від імені міського голови Олександра Сіна хочу всім вам подякувати за ваші досягнення», – зазначив Юрій Каптюх.
За матеріалами сайту www.meria.zp.ua