У Запорізькій облдержадміністрації нагородили лауреатів XII конкурсу журналістських робіт “Нащадки переможців”. У цьому році участь у проекті взяли понад 600 авторів з 110 навчальних закладів Запоріжжя та Запорізької області. Зокрема, журналісти шкільних газет, газет коледжів, студентських і молодіжних видань, а також молоді люди, що працюють у професійних засобах масової інформації.
Традиційно конкурс присвятили святкуванню Дня Перемоги. Так, юні журналісти мали можливість написати роботу для однієї з номінацій: “Знаю! Поважаю! Пишаюся!”, “Не старіють душею ветерани!”, “Діти війни”, “Професія журналіста зобов’язує”, “Життя очима молоді”, “Кумири сучасної молоді” та інших.
Учасники та переможці конкурсу отримали дипломи та “Літопис” – альманах зі своїми роботами. Їх привітали заступник голови обласної державної адміністрації Микола Ярмощук, представник ветеранського руху Віктор Кролик, керівники обласного управління науки і освіти, преси та інформації, міського управління у справах сім’ї та молоді та керівник телеканалу “МТМ” Людмила Маринюк. Конкурс пройшов під патронатом голови Запорізької обласної державної адміністрації Олександра Пеклушенка. А також традиційно був підтриманий першим заступником Запорізького міського голови Андрієм Івановим.
“Я відчуваю гордість за те, що нам вдалося зробити настільки масштабний і благородний проект. Він унікальний за своєю суттю. Адже нам за кілька років вдалося об’єднати навколо теми Великої Вітчизняної війни найталановитіших і небайдужих молодих людей регіону”, – сказав Андрій Іванов.
Нагадаємо, перший заступник міського голови Андрій Іванов виступив одним з ініціаторів проведення першого конкурсу “Нащадки переможців” у 2006 році. Головним організатором проекту всі ці роки виступає Запорізька молодіжна громадська організація “Прес-центр “Акцент”.