Пляжний футбол
І знову ці іспанці…
Україна – Угорщина 3:2. Голи: Зборовський 1, 36, Пачев, 4 – Фекете 5, Безен 14.
Збірна України з пляжного футболу в ці дні в Москві продовжує виступ у відбірковому турнірі європейської зони до Кубка світу-2013, який відбудеться на Таїті. Нагадаємо, спочатку наші хлопці подолали перший груповий етап, по черзі обігравши команди Молдови (3:1), Греції (4:3) та Португалії (2:1), і зайняли перше місце в квартеті. Потім у рамках 1/8 фіналу підопічні Сергія Кучеренка здобули вольову перемогу над Туреччиною з рахунком 7:4 і пробилися в другий груповий раунд. На цей раз компанію Україні в квартеті склали команди Угорщини, Польщі та Іспанії. Для вирішення головного завдання – потрапляння на Кубок світу – нашим хлопцям потрібно посісти одне з перших двох місць у своїй групі.
Першим суперником для нас на фінішній прямій стала збірна Угорщини. Ця команда не належить до фаворитів і законодавців моди в пляжному футболі, але виступає дуже пристойно. Що підтверждує і рахунок, з яким українці здолали угорців.
Наступний поєдинок наша збірна провела в пятницю о 17.30 проти грізної команди Іспанії.

Триатлон
Курочкін – п’ятий на етапі Кубка Європи
У Стамбулі пройшов третій етап Кубка Європи з триатлону. У складі збірної України боровся за медалі змагань переможець чемпіонату та етапів Кубка України, вихованець запорізької ШВСМ Сергій Курочкін. На олімпійській дистанції (1,5 км плавання, 40 км велосипед, 10 км біг) наш триатлет зумів стати п’ятим, показавши час 1:56:23. Підготували Сергія до змагань заслужений тренер України Сергій Сагач та Кирило Кривонос.

Стрибки у воду
У запорізьких стрибунів – 10 нагород!
У Києві пройшов молодіжний чемпіонат України зі стрибків у воду. Десять нагород різної проби зуміли здобути на цих змаганнях вихованці запорізького СК “Мотор Січ”. Карина Есаулова виграла чемпіонат країни на трампліні 1 м і стала другою в індивідуальних та синхронних стрибках на трампліні 3 м. Повний комплект медалей зібрала Маргарита Джусова: “золото” на вишці, “срібло” в синхроні на трампліні 3 м і “бронзу” на метровому трампліні. Максим Долгов став другим на вишці. Юлія Яковенко “оформила” бронзові нагороди на вишці і трампліні 3 м. Ще одну бронзову медаль принесла в запорізьку скарбничку Юлія Тиха в індивідуальних стрибках з вишки.