У Запоріжжі з робочим візитом побував Президент України Володимир Зеленський

Разом з міським головою Володимиром Буряком вони обговорили головні проблеми міста і домовилися про вирішення найхворобливіших питань запорожців.

Міський голова Володимир Буряк відмітив, що в Укравтодорі з’явилася проблема фінансування проекту будівництва мостів. Мер надіслав у відомство лист з пропозицією співфінансування 50% вартості вказаного проекту з міського бюджету. Президент пообіцяв повернутися восени після проведення Міжнародного тендеру і проконтролювати хід будівельних робіт.

Screenshot_53

Далі Президент обговорив з Володимиром Буряком звернення городян. Окрім будівництва мостів їх хвилювала установка кондиціонерів в громадському транспорті та покіс алергенної рослини амброзії. Саме такими побажаннями через соціальні мережі поділилися з Володимиром Зеленським запорожці.

-Я Вас дуже прошу, ми з Вами домовилися. Сьогодні проконтролюйте 3 головні питання: кондиціонери в транспорті, ліквідація реклами наркотиків, амброзія і мости. Це дуже важливо, – підсумував діалог Президент України Володимир Зеленський.