Мер обговорив з ветеранами плани розвитку міста та відповів на запитання

Зустріч відбулась ПК “Орбіта”. На захід прийшли керівники районних, первинних ветеранських організацій, представники ветеранського активу міста. Основною темою обговорення стали досягнення та перспективи Запоріжжя, а також питання соціального захисту, медичного забезпечення, реалізація міських програм.

У заході взяв участь мер Володимир Буряк. Він подякував ветеранам за активну участь в житті міста та розвиток ветеранського руху.

– Саме завдяки вашій енергійності, небайдужості у Запоріжжі є справжній ветеранський рух. Багато чого не було б у нашому місті, якби не ваша активність. Без вас не було б Запоріжжя таким, яким воно є зараз, – сказав Володимир Буряк.

Мер наголосив, що цього року всі соціальні програми збережені. Місто продовжить фінансувати з бюджету пільговий проїзд, міські програми з соціального захисту, медичного обслуговування ветеранів тощо. Також Володимир Буряк розповів про напрямки, яким цього року буде приділено максимальну увагу. Це запорізький аеропорт, розвиток громадського транспорту, благоустрій вулиць, парків, ремонт доріг та багато іншого.

– При реалізації будь-якої програми для мене найбільш важливо, що від цього отримають звичайні запоріжці. Наприклад, запорізький аеропорт. Багато хто казав, що його розвиток звичайним громадянам нічого не дасть. Однак тепер у нас відкрили бюджетний рейс до Києва, який коштує дешевше, ніж подорожі залізницею. Також можна буде поїхати до кількох міст Європи за ціною від 15 до 40 євро, – зазначив Володимир Буряк.

Мер зауважив, що місто не лише продовжить розвивати запорізький аеропорт, а й всіляко його захищатиме. Аеропорт й надалі залишатиметься у власності громади.

Цього року Запоріжжя продовжить змінюватися на краще. Заплановані масштабні проекти у сфері благоустрою – це продовження реконструкцій Правобережного пляжу, парків Гагаріна та Ювілейного, ландшафтного парку на Набережній, збірка запорізьких трамваїв та купівля електробусів, триватиме розвиток медицини – реконструкція амбулаторій та закупівля сучасного обладнання.

Володимир Буряк відповів на запитання які цікавили ветеранів та підкреслив, що запоріжці і далі об’єднувати зусилля для того, щоб Запоріжжя продовжувало розвиватися.

Читайте також: У запорізькому міському департаменті освіти новий директор – фото