За чинного мера Запоріжжя Володимира Буряка готові віддати свої голоси майже 60% запоріжців

Такі результати показало опитування жителів Запорізької області, проведене соціологічною групою “Рейтинг”. Дослідження електоральних вподобань мешканців Запоріжжя проводили з 10 по 14 вересня методом особистого інтерв’ю.

Згідно результатів опитування, серед кандидатів у мери Запоріжжя лідером є чинний міський голова Володимир Буряк. За нього готові проголосувати 56% тих, хто піде на місцеві вибори та визначився зі своїми уподобаннями. При цьому інші кандидати мають значно нижчий рівень підтримки виборців. Зокрема за кандидата від “Слуги народу” готові віддати свої голоси 10,7% виборців. Рейтинг інших кандидатів – менше 10%.

Зокрема, так виглядає перша п’ятірка.перша п'ятірка

Чималу підтримку серед містян має і Партія Володимира Буряка “Єднання”. За цю політичну силу в міській раді готові проголосувати 32,7% запоріжців. Досить високий рейтинг має “Єднання” і в обласній раді – 17,4%. Також серед тих, хто може потрапити до міської ради – “Слуга народу” з двічі нижчим рейтингом, “Опозиційна платформа  – За життя”, “Європейська солідарність” та “Партія Шарія”.

2020-9-1024 2020-8-1024

Читайте також: Мер Запоріжжя вимагає від центральної влади зберегти обласну екоінспекцію