Діючий мер Запоріжжя Володимир Буряк отримав посвідчення кандидата на посаду міського голови та веде на вибори також свою партію “Єднання”

Про це Володимир Буряк повідомив на своїй сторінці в “Фейсбуці”.

Володимир Буряк– Скажу відверто, протягом довгого часу ми всі бачили в місті, що різним політичним силам потрібен тільки піар і розлад. На жаль, заручниками їхніх політичних ігор часто ставали медики та вчителі, рішення про виплати зарплат яким політики не приймали, допоки не робили спроб заробити політичні бали під час сесій. Впевнений, так не повинно бути наступні 5 років. Сесійна зала – це місце, де мають прийматися важливі для містян рішення, а не відбуватися яскраві, але беззмістовні шоу. Шантажисти, які не приймають жодного важливого рішення, не потрібні місту. Скажу відверто: я не можу впливати на рішення, а точніше виконувати забаганки всіх партій і фракцій, тому и?ду зі своєю партією «ЄДНАННЯ», куди входять депутати, які демонструють свою позицію не пустими балачками, а реальною роботою. Депутати моєї політичної сили не граються в політику, вони наполегливо працюють на збереження спокою в місті та на розвиток Запоріжжя. І будуть робити це надалі! Головне для нас – Люди. Ми всі разом продовжимо розпочате!, – зазначив мер Запоріжжя.

Володимир Буряк також подякував запоріжцям за підтримку та поділився планами розвитку Запоріжжя на наступні 5 років. Переглянути їх можна тут.


Читайте також: Володимир Буряк та його політична партія «Єднання» лідирують у передвиборчих перегонах