У понеділок, 5 лютого, міський голова Володимир Буряк провів зустріч з представниками депутатських фракцій Запорізької міської ради. В рамках погоджувальної ради обговорювалося проведення другого пленарного засідання двадцять п’ятий сесії Запорізької міської ради, яке призначене на 11:00 7 лютого, участь в ньому всіх депутатських фракцій.

Нагадаємо, перше пленарне засідання відбулося 31 січня. Сесію міської ради покинули депутати кількох фракцій. Однак після цього депутати проголосували ряд важливих для міста і городян питань. Для цього в залі була необхідна кількість депутатів, сесія була легітимною. Серед іншого затверджено близько 40 проектів рішень про надання матеріальної допомоги запоріжцям за рахунок депутатських фондів. Також були підтримані рішення про прийняття, внесення змін до положення ряду департаментів, інспекцій Запорізької міської ради. Затверджено Порядок надання пільгових кредитів молоді на будівництво, купівлю житла за рахунок коштів місцевого бюджету. Це ті рішення, які було необхідно в першочерговому порядку.

Після цього перше пленарне засідання 25-ї сесії Запорізької міської ради було закрито за пропозицією трьох депутатських фракцій. Решта питань було вирішено розглянути 7 лютого, під час другого пленарного засідання 25-ї сесії Запорізької міської ради.

Міський голова Володимир Буряк закликав депутатів усіх фракцій взяти участь у другому пленарному засіданні сесії, щоб продовжити консолідовано працювати в інтересах запоріжців.

Міський голова Володимир Буряк сьогодні прокоментував проведення погоджувальної ради на своїй публічній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук». Ось що написав міський голова:

«Провів погоджувальну раду, в якій взяли участь керівники всіх фракцій міської ради. Це перша зустріч в такому форматі після першого пленарного засідання двадцять п’ятий сесії.

Скажу прямо – зустріч непроста. Але хороша динаміка, яку показують депутати, радує і дає надію на подальшу продуктивну роботу. Представники фракцій чують один одного і демонструють готовність до діалогу.

Двадцять п’ята сесія – перша в 2018 році. Ми не можемо собі дозволити увійти в політичний клінч і паралізувати життя міста на найважливішому етапі, коли закладається фундамент на цілий рік.

У нас особлива відповідальність перед городянами, які довірили нам керувати Запоріжжям. Підвести запорожців – кинути штурвал під час шторму – ми просто не маємо права.

І ця відповідальність загальна для всіх! Тому ми повинні працювати разом. Головне слово – працювати. Якщо для цього нам доведеться зустрічатися для обговорення гострих питань щотижня – будемо зустрічатися. Таку пропозицію я озвучив і на погоджувальній раді.

Сесія, яка відбудеться завтра, стане іспитом на політичну зрілість міськради і здатність йти далі незважаючи ні на що. Упевнений, нам всім вистачить мудрості і рішучості продовжити роботу і виконувати свої зобов’язання перед запоріжцями».