Сьогодні міський голова Володимир Буряк побував на котельні по пр. Металургів, 32 концерну «Міські теплові мережі». Міський голова проконтролював ремонт одного з мережевих насосів котельні, а також подачу котельною теплоносія необхідної температури для опалення та гарячого водопостачання житлових будинків.

– Сталася аварія. Вийшов з ладу один з насосів. Вчора вона була ліквідована. Після цього тепловики почали піднімати температуру теплоносія, відновили подачу гарячої води. Зараз ці роботи фактично завершені, – сказав Володимир Буряк.

Відзначимо, 31 грудня вийшов з ладу один з мережевих насосів на котельні по проспекту Металургів, 32. Під час ремонту подачу теплоносія забезпечували тільки два насоси з трьох.

Однак цього було недостатньо для подачі теплоносія необхідної температури. Відключити опалення, злити воду з мереж також було не можна, щоб не допустити потрапляння повітря до стояків. До того ж повторне підключення будинків потребувало б багато часу. В результаті через аварію частина будинків Вознесенівського і Дніпровського районів отримували теплоносій низької температури. Також в цих будинках було тимчасово відключено гаряче водопостачання.

– Міський голова Володимир Буряк поставив завдання в найкоротші терміни відновити роботу насоса. До 18:00 31 грудня ця було зроблено. Однак, відповідно до технології, ми могли піднімати температуру теплоносія тільки поступово. Для цього був потрібен час. Також близько години ночі було відновлено подачу гарячої води, – розповів генеральний директор концерну «Міські теплові мережі» Олександр Грек.

Система опалення в будинках продовжувала працювати. Але через низьку температуру теплоносія в квартирах стало прохолодно. У концерні «Міські теплові мережі» відзначають, що городяни не платитимуть за не отримане опалення, так як оплата нараховується за показниками теплових лічильників. Скільки тепла у будинку фактично отримали, стільки і буде виставлено до оплати.