Представник команди Володимира Буряка Віктор Бусько разом з ветеранами праці побував на Запорізькому Вогнетривному заводі та комбінаті «Запоріжсталь», де привітав їх працівників з Днем металурга

Зустрічі пройшли в теплій, дружній атмосфері.

– Ми привітали сьогодні металургів і традиційно почали з рідних наших вогнетривників, які теж до них відносяться і багато чого роблять для металургії, щоб та була більш конкурентоспроможною і успішною. Дивлячись на розвиток цього заводу, розумієш, що за рахунок таких підприємств і формується вся економіка нашої країни. Тому я впевнений, що майбутнє у таких підприємств є, і напередодні свята хочеться побажати всім нашим металургам міцного здоров’я, благополуччя в родинах і щоб у людей труда була тверда впевненість в завтрашньому дні, – зазначив Віктор Бусько.

Screenshot_26

Як відомо, Віктор Михайлович балотується у Верховну Раду, тож про нього та розвиток металургії в нашому краї в цілому, маємо відгуки ветеранів праці міста Запоріжжя. Колішній декан металургійного факультету Запорізької державної інженерної академії, Сергій Анатолійович Воденніков більше 20 років готував інженерні кадри для металургів нашого міста. Тисячі студентів пройшли через його руки за цей час, та й сам він металург в п’ятому поколінні.

– Я зустрічаюся з керівниками металургійних виробництв і знаю, що вони добре ведуть свою справу та знають, куди вести підприємства. Який напрям дати металургії, щоб вона ще більш розвивалася. Ми знаходили з ними спільну мову, складали спільні програми, що саме потрібно знати студенту, майбутньому працівникові Вогнетриву чи «Запоріжсталі» та які нюанси розкрити, щоб він більше приносив користі виробництву. І в цьому нас завжди підтримують керівники підприємств, – сказав Сергій Анатолійович.

Screenshot_27

Адже не секрет, що на металургії тримається все Запоріжжя і левова частка місцевого бюджету, її заслуга. З Віктором Бусько вони давно знайомі, металург був частий гість  інженерної академії, де спільно розробляли програму залучення молоді до цієї галузі промисловості починаючи ще зі школи, вузу та закінчуючи виробництвом. В школі та академії їм закладали поглиблені знання з математики, фізики, хімії, і це давало свої плоди.

– Вважаю, що в український Парламент повинні йти професіонали – люди, які вміють працювати, хочуть працювати і знають в цьому толк. Тому я підтримую нашу міську команду Володимира Буряка, яка балотуєтся в Парламент, – зазначив Сергій Воденніков. Колишній директор Запорізького Вогнетривкого заводу Ігор Петрович Малишев,  Заслужений металург, має ордени «За заслуги» та «Розвитку Запорізького краю», він 44 роки пропрацював на заводі і 22 з них директором. Тому колектив на все життя залишиться для нього рідним.

– Приємно, що підприємство працює, є замовлення, і ви і надалі гідно несете прапор Запорізького Вогнетривкого заводу. 28 років тому, коли я став директором заводу, на Україні їх було понад 20, коли йшов на заслужений відпочинок – 13, а сьогодні вже тільки 3. І ви зараз є флагманом, так як більше 80% – це виробництво Запорізького Вогнетривкого заводу, – підкреслив колишній директор.

Він розповів, що нині кандидат у народны депутати Віктор Бусько колись починав на цьому заводі свій трудовий шлях слюсарем, та й вся його родина тут працювала. А тепер він стане одним з великих фахівців в області економіки, так як вчиться зараз за кордоном, отримує освіту і це ще один плюс для чоловіка справи.

– Такі люди нам потрібні і гідні представляти нас з вами у Верховній Раді України, – зазначив ветеран.

Віталій Миколайович Калиш, ветеран-дніпроспецсталівець, Герой Соцпраці, який 41 рік віддав «Дніпроспецсталі», так звернувся до працівників-вогнетривників:

– Про ваше підприємство я знаю не з чуток, у вас завжди була гарна якість продукції і ви її зберегли і до тепер. На жаль, в нашій країні стало так, що людину праці не видно і про неї, практично, не згадують. У нас тепер в моді артисти та інші люди. А хотілося б, щоб нова  Верховна Рада в першу чергу подумала про достойне життя людей, – резюмував Герой Соцпраці.