В суботу зранку жителі Рельєфної почули гучний вибух. Як виявилося, стався вибух газу.

Рятувальники повідомили, що завдяки рішучим діям небайдужого чоловіка вдалося запобігти масштабному руйнуванню житлового будинку 25 лютого.

О 09:40 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про надзвичайну подію в одній із п’ятиповерхівок в Дніпровському районі Запоріжжя. Прибувши на місце події, рятувальники встановили, що в одній з квартир на 2 поверсі будинку стався вибух газоповітряної суміші з подальшим руйнуванням конструкцій оселі.

Внаслідок події травмувалася жінка, що мешкала в квартирі.

Як з’ясувалося у ході попереднього розслідування, в одній із сусідніх квартир перебувала сім’я.

Чоловік, почувши вибух, згадав про правило двух стін, відвів доньку та дружину у ванну кімнату, а сам побіг у під’їзд у пошуках ймовірних постраждалих, аби надати їм допомогу. Там він побачив вибиті двері в сусідній квартирі, зайшов у неї, шукаючи власників.

Чоловік виявив невелике займання шафи і підлоги, загасив його за допомогою підручних засобів. На підлозі помітив літню жінку, яку взяв на руки та відніс у ванну кімнату.

Потім, аби переконатися, що інші постраждалі в оселі відсутні, чоловік обійшов квартиру і почув шипіння з кухні. Сміливець відсунув газову плиту та перекрив вентиль, після чого викликав екстрені служби.

Завдячуючи діям небайдужого запоріжця, вдалося запобігти подальшому витоку газу, що призвело б до ще більших масштабів руйнувань.

Вогнеборці, які прибули на виклик, вивели жінку з осередку небезпеки та передали медикам. 75-річну постраждалу госпіталізували каретою швидкої до лікарні.