Ленінський та Жовтневий райони: суботники у розпалі

30 березня на території Ленінського району пройшов загальноміський суботник, у якому взяли участь понад 170 осіб та 11 одиниць техніки.
4 квітня у Жовтневому районі прибирали зелену зону на території парку Перемоги. До участі в суботнику залучені працівники ДП “Запорізьке лісомисливське господарство”, студенти та учні Запорізького коледжу радіоелектроніки, торгового коледжу та ЗНЗ № 76. Крім цього, на території району активно ведуться роботи з виявлення та ліквідації стихійних звалищ сміття. Особлива увага приділяється зоні лісового господарства та прибережній зоні річок. Проведені роботи з ліквідації звалищ сміття та наведення порядку на прибережній смузі р. Мокра Московка в районі житлових будинків № 21, 23 по пр.Леніна.

На вулиці Західній побудують нову дорогу

З ініціативи групи мешканців вул. Західна (Жовтневий район) проведена нарада з питань будівництва дороги на вулиці за участю районної адміністрації та депутата міської ради Костянтина Вайтаника.
Досягнута попередня домовленість про збір коштів на розробку проектно-кошторисної документації, у тому числі за рахунок коштів депутатського фонду. При облаштуванні дорожнього покриття одночасно планується будівництво мереж зовнішнього освітлення та пішохідної зони.

Комунарський: діти “лікували” книжки

В шкільних бібліотеках та дитячих бібліотеках району проведено заходи до Тижня дитячої книги.
Для дітей проведено літературні медіа-вікторини, різноманітні конкурси, веселі забави, майстер-класи з “лікування книжок”.

Орджонікідзевський: молоді нагадають правила поведінки

З метою профілактики правопорушень серед дітей проведено три рейди у місцях масового зібрання неповнолітніх. Дітей, які бродяжать та жебракують, не виявлено.
Обстежено житлово-побутові умови семи дітей. За його результатами встановлено, що умови проживання відповідають вимогам для розвитку дітей. Проведено бесіди профілактичного спрямування з 4 дітьми та 5 батьками та дві – з неповнолітніми, які звільнені від відбування покарання з випробувальним терміном.
Двом неповнолітнім надали “Пам’ятки про правила поведінки в громадських місцях”, “Пам’ятки про правила поведінки під час канікул”, “Інформацію про недопустимість вживання алкогольних напоїв та тютюнових виробів”.

Шевченківський:
відзначили день народження дитячого ботанічного саду

2 квітня в БК ім. Т. Г. Шевченка відбувся святковий захід, приурочений 55-річчю від дня утворення Запорізького міського дитячого ботанічного саду.
Зі словами привітання до вихованців та колективу звернувся Запорізький міський голова Олександр Сін, голова районної адміністрації по Шевченківському району Ігор Бірюков.

Підготувала Олександра БУДИЛКА