Понад два місяці Запорізька обласна рада не скликає сесію, на якій має прийняти понад 60 млн грн, що вже виділені з державного бюджету на відновлення “Хортицької національної навчально — реабілітаційної академії”, розповідає Суспільне.

Торік восени у приміщення Хортицької навчально-реабілітаційної академії росіяни поцілили чотирма ракетами.

Саме приміщення залишилось цілим. Але найбільш актуальна проблема, це те, що ми потрапили в державну програму відновлення, виконали проєкт, який пройшов державну експертизу і на сьогоднішній день ми не можемо передати функцію замовника”, – розповідає керівниця закладу Валентина Нечипоренко.

У Запоріжжі не приймають гроші з держбюджету на відновлення Хортицької академії, пошкодженої через обстріли РФ

Все це через те, що депутати Запорізької обласної ради не збираються на сесію, на якій мають прийняти гроші виділені державою — каже Валентина Нечипоренко.

Ініціюємо проведення позачергової сесії Запорізької облради, повідомив депутат Олександр Коваленко.

Провели виїзне засідання фракції ПП «Партія Володимира Буряка «ЄДНАННЯ» у Запорізькій обладі у Хортицькій національній академії через кричущу ситуацію неможливості фінансувати відновлення закладу.

Фракція ПП «Партія Володимира Буряка Єднання» в Запорізькій обласній ради ініціює скликання позачергової сесії Запорізької облради з метою розблокування питання щодо виконання робіт з ремонтну та відновлення будівлі Хортицької академії.

Питання – не політичне, а суто технічне, однак надзвичайно важливе для збереження і подальшого розвитку закладу після нашої Перемоги! – каже депутат Олександр Коваленко.