На позачерговій сесії міськради було розглянуто 14 питань.

Основні з них:

  • Підтримка петицій про необхідність розробки міської програми безбар’єрності та про перейменування кількох вулиць на честь загиблих воїнів.
  • Впровадження концепції встановлення на вулицях міста модульних споруд, які складатимуться з 2-х частин. В одній частині здійснюватиметься підприємницька діяльність, інша слугуватиме укриттям, в якому під час ракетних атак люди зможуть уберегтися від осколкових поранень. Ці споруди будуть встановлюватися і обслуговуватися виключно за рахунок підприємців і не коштуватимуть бюджету міста ні копійки.
  • Земельні питання, які зокрема дозволять людям приватизувати свої будинки.
  • Прийняття до комунальної власності міста шести гуртожитків, що також дасть можливість запоріжцям приватизувати там житло.

Перед депутатами виступив голова ЗОВА Юрій Малашко. Він має чимало питань до міськради, яка приймає неприпустимі рішення.

Так він наголосив, що Департамент культури Запорізької міськради «відмивав» гроші. Поставив питання щодо необхідності створювати нове КП «Муніципальна варта» під час війни. Також голова ЗОВА дорікнув владі Запоріжжя щодо неналежного стану укриттів, з яких близько половини є непрацюючими.

Тож багато справ очікують перевірки.