01_205Відповідні зміни з’явилися в «Міській комплексній цільовій програмі соціального захисту населення міста Запоріжжя на 2016-2018 роки» в проектах рішення міськвиконкому.

Так, з метою підтримки сімей, члени яких загинули під час участі в антитерористичній операції з міського бюджету будуть частково відшкодовуватися витрати з поховання загиблих жителів міста Запоріжжя. Ці функції покладаються на спеціалізоване комунальне підприємство «Запорізька ритуальна служба». Сума матеріальної допомоги становить 14,5 тисяч гривень. Спочатку, ця сума становила всього лише 6160 гривень і складалася з поминального обіду і похоронного вінка.

Крім цього в програмі передбачена одноразова виплата матеріальної допомоги бійцям АТО в сумі 3660 гривень.

Нагадаємо, що також учасники бойових дій та інваліди Великої Вітчизняної війни отримають одноразову грошову допомогу. Виплата коштів здійснюється до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, в розмірі 1000 гривень. Планується також надати адресну цільову допомогу ветеранам – визволителям міста Запоріжжя та сім’я загиблих афганців в розмірі 3600 гривень. Для підтримки інвалідів війни з числа учасників бойових дій на території Республіки Афганістан і на території інших держав передбачено надання одноразової адресної цільової допомоги в розмірі 1000грн.