Народні обранці від президентської партії хочуть усунути проблемних мерів силою

Про це повідомляє телеграмм-канал «ПротиВсіх» @ukrvybor19. За їхньою інформацією, нещодавня поразка на виборах в окремих територіальних громадах стала справжнім сюрпризом для «Слуги народу». Соціологічні дані свідчать, що кандидати партії програють майбутні вибори у великих обласних центрах, зокрема і в Запоріжжі. Тож,  вирішити проблему в президентській партії планують силою, із залученням правоохоронних органів. Подібні методи вже застосовували до міських голів Києва та Дніпра. Однак досвід виявився невдалим – мери цих міст витримали тиск, і навіть здобули додаткову підтримку серед виборців.

Завершення будівництва нового терміналу запорізького аеропорту, який став кращим на Півдні України, привело до зросту рейтингу Володимира Буряка. За даними різних партійних штабів, рівень підтримки містянами мера Запоріжжя складає 35-40%, і має тенденцію до зросту. Нагадаємо, будівництво нового пасажирського терміналу «Міжнародного аеропорту Запоріжжя» завершилось наприкінці грудня 2019 року. Як писав сайт «Запорозька Січ», термінал «з нуля» побудували за 2 роки. Його площа складає понад 12 тис. кв. м., за годину ним зможуть користуватись 400 пасажирів. А після здачі будівлі в експлуатацію, із Запоріжжя відкриють нові рейси.

Політологи не виключають, що «Слуги народу» зроблять усе можливе, щоб не допустити відкриття терміналу. І один з перших кроків – плани передати запорізький аеропорт у приватні руки через концесію. Тож не виключено, що через високий рейтинг та втілення в життя таких масштабних проєктів під “репресії” може потрапити й міський голова Запоріжжя Володимир Буряк.

Читайте також: Як експерти оцінюють роботу Володимира Буряка на посаді міського голови