Вчора внаслідок бойових дій в електромережах Оріхівського районного відділення виникли нові пошкодження, що призвели до відключення понад 1,5 тисячі місцевих родин.

Втім, попри небезпеку нових обстрілів, вже до кінця доби енергетики заживили 969 (близько двох третин) знеструмлених домівок.
Також відновлено енергопостачання 13 абонентів Запорізьких міських електромереж, порушене напередодні через пошкодження повітряних ліній електропередачі.
По Гуляйпільському та Василівському районним відділенням, а також по Степногірській дільниці (обслуговує Запорізький РЕМ) нових відключень не зафіксовано, через активні бойові дії та/або відсутність доступу до місць пошкодження мереж аварійно-відновлювальні роботи не проводилися.

Ситуація із газопостачанням без змін. На сьогодні по області без газопостачання знаходиться 226 678 абонентів у 268 населених пунктах області. Через пошкодження магістральних газопроводів на території Запорізької та Донецької областей в області повністю відключені 261 та частково 7 населених пунктів (у т.ч. міста Бердянськ та Приморськ Бердянського району, Василівка, Дніпрорудне, Кам’янка-Дніпровська та Енергодар Василівського району, Мелітополь Мелітопольського району, Пологи, Гуляйполе, Оріхів, Молочанськ та Токмак Пологівського району).
Через ведення бойових дій та недопуск до місць пошкоджень проводити аварійно-відновлювальні роботи не має можливості.