В запорізьких автобусах, трамваях і тролейбусах системи для безконтактної оплати встановлюють безпосередньо на вході

Нагадаємо, можливість сплатити за проїзд банківською карткою або готівкою з’явилась у запоріжців восени минулого року. Муніципальний транспорт міста обладнали спеціальними системами безконтактної оплати.  Пристрої розмішуються біля середніх та задніх дверей. валидатор

Однак, іноді таке розміщення створювало не зручності через те, що в умовах карантину містяни заходять у транспорт лише через передні двері. Минулого тижня мер Запоріжжя Володимир Буряк на своїй офіційній сторінці у “Фейсбуці” повідомив, що цю проблему вирішено, і пристрої для оплати для безконтактної оплати встановлять і на передніх дверях також. Таким чином, пасажирам стане ще більш зручно сплачувати за проїзд, а водії не відволікатимуться на пошук решти або перевірку, чи дійсно пасажир здійснив оплату.

Наразі триває процес облаштування додатковими пристроями муніципального транспорту. Додаткові системи встановили вже в понад 40 одиницях. Про це повідомляє пресслужба Запорізької міськради.

– Другий тролейбусний парк облаштований повністю. Кожної ночі ми продовжуємо встановлювати це обладнання на передні двері. Налаштовані впоратися до першого дня весни, – розповів фінансовий директор КП «Запоріжелектротранс» Володимир Сухачов.o_1euqlhjr4aqasa211m919sc1bi51r

Як писав сайт “Запорозька Січ”, перевірити, чи розрахувався пасажир карткою, чи їде “зайцем”, контролери «Запоріжелектротрансу» можуть за допомогою спеціальних пристроїв, через які зчитують інформацію про платіж з банківської картки чи телефона.

Читайте також: У пологовому будинку Запоріжжя поліпшують умови для лікування хворих на COVID