Найбільше вакансій для українців пропонують Польща, Чехія, Німеччина, Словаччина та Ізраїль

За кількістю вакансій для українців перше місце займає Польща. Середня зарплатня, яку пропонують – 25,5 тисяч гривень. Такі результати дослідження щодо тенденцій пошуку роботи за кордоном у 2019 році, яке провели аналітики компанії “OLX Робота”.Інфографіка_OLX-Робота_Не-Польщею-єдиною_в-яких-країнах-пропонували-роботу-українцям-692x1024

Зросла кількість пропозицій з Чехії та Німеччини. Але найбільш привабливою для працевлаштування стала Словаччина. У 2019 році там було приблизно 1 300 вакансій для українців, а платити пропонували 28 тисяч гривень.

Що стосується зарплатні, то найменше грошей пропонують заробітчанам у Чорногорії, Болгарії та Грузії – в середньому – 16 тисяч гривень. Але й попит серед українців на роботу в цих країнах найнижчий. Більше грошей готові платити в Ізраїлі, Німеччині, Литві – в середньому 60 тисяч гривень.

При цьому, закордонні роботодавці зацікавлені у таких фахівцях як офіціанти, водії, пакувальники, будівельники та різнороби. Українці ж найбільше цікавилися вакансіями водіїв.

Більше того, жителі нашої країни не бажають розлучатися зі своїми чоловіками та дружинами. Близько 35 тисяч запитів протягом минулого року стосувалися пропозицій саме для сімейних пар.

Читайте також: Скільки коштів українці витрачають на продукти