Міський голова оголошує конкурс на заміщення посад в департаменті фінансової та бюджетної політики міської ради
1 Заміщення вакантних посад:
– головного спеціаліста – економіста відділу бюджетування галузей освіти, культури, молоді та спорту управління фінансів соціально-культурної сфери;
– головного спеціаліста – економіста відділу фінансування житлово-комунального господарства, транспорту та об’єктів бюджету розвитку управління з питань фінансування програм соціального захисту населення, житлово-комунального господарства, транспорту та об’єктів бюджету розвитку.
2 Заміщення тимчасово вакантних посад:
– головного спеціаліста – економіста відділу бюджетування галузей освіти, культури, молоді та спорту управління фінансів соціально-культурної сфери (на період відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника О. П. Сьомки);
Кандидат на вакантну або тимчасово вакантну посаду повинен мати повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років, навички роботи на компьютері, володіти державною мовою і бути відповідальним та комунікабельним.
1 Заміщення вакантних посад:
– спеціаліста І категорії – економіста відділу фінансування житлово-комунального господарства, транспорту та об’єктів бюджету розвитку управління з питань фінансування програм соціального захисту населення, житлово-комунального господарства, транспорту та об’єктів бюджету розвитку.
Кандидат на вакантну посаду повинен мати повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Навички роботи на компьютері, володіти державною мовою і бути відповідальним та комунікабельним.
Необхідні документи:
– заява про участь у конкурсі;
– заповнена особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками;
– дві фотокартки розміром 4х6 см;
– копії документів про освіту, засвідчені нотаріально чи в іншому, в встановленому законодавством, порядку;
– декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру;
– медична довідка про стан здоров’я;
– копія 1-ї та 2-ї сторінок паспорта громадянина України та прописки, засвідчені кадровою службою.
Документи приймаються протягом 30 календарних днів від дня опублікування оголошення в газеті.
Звертатися за адресою: 69035, м. Запоріжжя, вул. 40 років Радянської України, 68-а.
Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається за тел.: 224–18–04.