У четвер перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Микола Безуглий перебував з робочою поїздкою у Запоріжжі.
Насамперед, разом з головою облдержадміністрації Олександром Пеклушенком, його заступниками Віктором Ємельяненком та Олександром Дудкою він відвідав будівельний майданчик гуртового ринку сільськогосподарської продукції “Січовий”, де ознайомився з ходом робіт.
Микола Безуглий залишився задоволений темпами будівництва Запорізького гуртового ринку, зазначивши: “Я приємно здивований темпами будівництва Запорізького гуртового ринку. У травні поточного року планується відкриття першої черги ринку “Січовий”, і я переконаний, що запоріжці відчують на собі всі переваги його створення”.
Відвідав Микола Безуглий і підприємство “Агропромінвест 08” у Вільнянському районі, що входить до складу підприємств ТОВ “Агропромислова група компаній “Дніпровська”, і яка займається виробництвом нерафінованої олії та комбікормів.
Міністерський посадовець підкреслив: “Завдяки таким підприємствам, на якому ми знаходимося, Україна вийшла на друге місце в світі з виробництва соняшникової олії та на перше місце – з експорту цієї культури, випередивши Росію, Аргентину й Францію. Я вважаю, що такі підприємства є знаковими, і саме вони будуть визначати образ агропромислового комплексу України та Запорізької області в найближчі роки. Саме долучення ефективних інвесторів до сільгоспвиробництва є одним із основних завдань влади”.
За участю Миколи Безуглого та народного депутата України Валерія Баранова в облдержадміністрації відбулася нарада щодо стану та перспектив розвитку агропромислового комплексу Запорізької області.
У рамках робочої поїздки урядовця відбувся брифінг для журналістів регіональних ЗМІ.

За даними управління у справах преси та інформації облдержадміністрації