Для задоволення попиту користувачів у пересиланні товарів та документів у найкоротші строки Укрпошта пропонує клієнтам низку послуг та сервісів з експрес-пересилання: кур’єрська доставка як додатковий сервіс, «Укрпошта Експрес», а також відправлення масою понад 30 кг.

Завдяки додатковому сервісу «Кур’єрська доставка» клієнт може отримати чи відправити реєстровані листи та посилки у зручний для себе час за вказаною адресою.

Послуга «Укрпошта Експрес» дає можливість доставляти відправлення за 1-2 робочих дні між обласними центрами, а в межах обласного центру, за умови, що відправлення отримано у відділенні до 12 години, – протягом дня. Завдяки оптимальному співвідношенню швидкості, ціни та якості, нею доставлено майже 34 тис. відправлень.

Відправлення «Укрпошта Експрес» приймаються з оголошеною цінністю (максимум 26 тис. грн) та за бажанням відправника з описом вкладення, з післяплатою, рекомендованим або SMS повідомленням про вручення.

Про надходження відправлення до адресного відділення поштового зв`язку адресату надійде безкоштовне SMS повідомлення.

Замовити експрес-послуги або проконсультуватися щодо умов можна через дільницю кур’єрської доставки та за телефоном (061) 764-17-04 або у відділі продажу послуг Запорізької дирекції ПАТ “Укопошта” за телефоном (061) 233-20-08.