Після локдауну запорізькі школярі повернулись за парти

Так, у Вознесенівському районі відновили навчання 19 шкіл, в яких навчаються понад 9 тисяч школярів. Про це повідомляється на сайті Запорізької міської ради.

Зокрема, повернулись до традиційного навчання й учні Запорізького класичного ліцею. Уроки проводять з дотриманням усіх протиепідемічних вимог – на кожному з поверхів є у достатній кількості антисептики, у вбиральнях – паперові рушники та рідке мило.

– Ми запускаємо учнів групами з трьох входів. Кожен облаштований всіма необхідними матеріалами: антисептиками, термометрами, паперовими рушниками. Черговий вчитель, який зустрічає дітей, проводить температурний скринінг. Дітей розмежували по їх класних кімнатах, відповідно прорахували найкоротший шлях до них від того входу, яким вони користуються. Таким чином діти менш схильні до ризику інфікування, – розповіла директорка Запорізького класичного ліцею Олена Баньковська. o_1esv4g6cnghb1qi9isa40jt3a22

Після кожного уроку проводиться санітарна обробка ручок дверей та перил сходів, за графіком здійснюється вологе прибирання класів та коридорів. Окрім цього, присутня спеціальна розмітка на підлозі задля дотримання соціальної дистанції. Харчуються класи кожен у свій час. За столами сидять не більше 4 школярів. o_1esv4fdvnm0l1ddfbem5s0btm16

Нагадаємо з понеділка у Запоріжжі завершилась дія локдауну, однак продовжують діяти карантинні обмеження “помаранчевої зони”. Окрім закладів середньої освіти відновлені також заняття у позашкільних закладах, дитячі садки працюють у звичайному режимі.

Читайте також: У запорізькій школі з’явився сучасний дитячий майданчик