Депутати від Партії “Єднання” системно підтримують ОСББ та надають їм з депутатських фондів кошти на проведення робіт 

У запорізьких домах тривають ремонти, які виконуються завдяки допомозі депутатів міськради від Партії Володимира Буряка “Єднання”. Депутати не лише надають ОСББ кошти з депутатських фондів кошти, а і допомагають контролювати проведення робіт.

Наприклад, депутат Сергій Ільченко тримає на контролі проведення ремонту у будинку на вул.Преображенського 23, де виконувався цілий комплекс робіт. Фінансування надавав депутат за кошти депутатського фонду.

“Я, як депутат Запорізької міської ради від Партії Володимира Буряка «Єднання», ініціював розширену виїзну зустріч з представниками замовника робіт, виконавців та активу будинку. Провели повну інспекцію об’єкту з метою оцінки об’ємів виконаних на даний час робіт: обстеження покрівлі, підвалу та інженерних комунікацій, прилеглої території”, – повідомив депутат від Партії “Єднання”.

263430301_2066081596883273_7119811333657676478_n

На даний час повністю завершено роботи з вирівнювання секцій, відновлення покрівлі на стиках секцій, замінено, утеплено та відрегульовано систему опалення. А ще тривають роботи з ремонту систем холодного та гарячого водопостачання, герметизації температурних швів, тинькування цоколю, відновлення вимощення.

“Проведено процедуру державної закупівлі та укладено договір з підрядною організацією на проведення благоустрою прилеглої території, і на зустрічі були досягнуті домовленості щодо вивезення сміття, що станеться вже до кінця тижня та встановлення дверей до 2-го під’їзду. По можливості будемо прискорювати. Продовжуємо розпочате”, – звітував Сергій Ільченко.