В багатоповерхівках Запоріжжя продовжують оновлювати інженерні мережі

Зокрема керуюча компанія “Місто для людей” замінює комунікації в будинках, що знаходяться в управлінні підприємства. Наразі роботи виконують в будинку 104 по вулиці Олександрівській. Тут фахівці замінюють стару трубу холодного водопостачання на сучасну, пластикову. Роботи виконують за скаргами мешканців у 3-му під’їзді. В інших чотирьох під’їздах вже замінили трубопровід.

-Будинок обслуговується згідно до типового договору, в межах якого тут дератизація, дезінсекція, перевірка димовентиляційних каналів, прибирання, освітлення місць загального користування, аварійне обслуговування, технічний огляд електричних, інженерних мереж та конструктивних елементів. Поточний ремонт здійснюється з накопичувальної статті тарифу. Рекомендуємо не допускати заборгованості, щоби накопичення на будинку, а відтак і ремонти здійснювались швидше, – зазначила прессекретар керуючої компанії «Місто для людей» Валерія Ситник.

Також в будинку виконали роботи на покрівлі – укріпили 20 погонних метрів “пелени” після негоди та ще 4 погонних метри замінили, повідомляє пресслужба міськради.

Читайте також: Площу перед залізничним вокзалом Запоріжжя просто не впізнати