Унікальний сонячний годинник та сучасний скейт-парк з’являться в сквері Ювілейному

У Хортицькому районі триває реконструкція центральної зони відпочинку – скверу Ювілейного. Зараз там вже завершили другу чергу робіт – встановили сучасні ліхтарі, замінили лавки, урни. На жаль, з об’єктивних причин довелося розірвати договір з підрядниками, які виконували ремонт. Проєктну документацію готують на новий тендер.

Які ноу-хау з’являться в оновленому сквері Ювілейному після завершення реконструкції, розповів на сьогоднішній прес-конференції голова Хортицького району Олександр Пшеничний. Один з великих об’єктів, які будуть зроблені – вхідна група до парку. Тут планують встановити незвичайний сонячний годинник. Це дві стели – промінь сонця, проходячи повз одну, буде показувати на іншу стелу, на якій буде розмічений літній та зимовий час. Тож вдень хортичани зможуть дізнаватися точний час, поглянувши на такий незвичний механізм.

– Подібну ідею архітектори бачили в Європі, і я впевнений, що Запоріжжя стане другим містом у світі з подібним годинником, – розповів Олександр Пшеничний.

Крім того, у сквері обладнають великий ролердром – з’являться спеціальні майданчики для катання на роликах, скейтах, велосипедах.

Читайте також: У Запоріжжі районний РАЦС перетвориться на сучасний арт-об’єкт