Встигнути все заплановане та не засмучуватися через дрібні негаразди допоможуть поради від «Запорозької Січі»

До новорічних та різдвяних свят залишається досить багато часу, але підготовку до святкування можна розпочати вже зараз.

Найперше – визначитися де, та в якій компанії ви плануєте зустрічати Новий рік

Продумайте новорічне меню та складіть приблизний сценарій культурної програми. Якщо збирається велика компанія – заручіться згодою кожного. Складіть список ймовірних гостей, обдзвоніть їх. Запрошуючи гостей, одразу обговоріть плани спільного відпочинку.  Зверніть увагу на фінансову сторону приготувань – заздалегідь домовтеся, хто які страви готуватиме, запросіть на допомогу друзів. Складіть список продуктів, які необхідно буде купити – так вам легше буде організувати час на закупівлю та приготування.

Якщо плануєте відпочинок за кордоном, зараз найкращій час обрати путівки та придбати квитки.

Проведіть святкову «інвентаризацію»

Перевірте, чи вистачить вам стільців, посуду. Намалюйте приблизну схему розташування новорічного столу та ялинки. Потурбуйтеся про те, щоб залишилося місце для розваг та конкурсів. Зазирніть у коробку з новорічними прикрасами та гірляндами – відремонтуйте зламані, або викиньте їх та придбайте нові. Так само перевірте іграшки та мішуру.

Передноворічний шопінг

Подарунки та продукти у бляшанках та скляній тарі можна купляти заздалегідь, поки у магазинах немає передсвяткового ажіотажу та помірні ціни. Складіть список людей, кого ви плануєте привітати зі святами, продумайте варіанти подарунків. Виділіть на новорічні презенти певну суму та орієнтуйтеся на неї під час шопінгу. Не забудьте про новорічну красуню – якщо плануєте придбати штучну ялинку, включіть її до святкового списку заздалегідь.

За тиждень-два створіть святкову атмосферу – зробіть генеральне прибирання в будинку, прикрасьте кімнати та ялинку – розвісьте гірлянди та композиції з хвої та шишок. Перевірте запас чистих рушників, серветок, та, за потреби – постільної білизни. Звіртеся з планом приготувань та згадайте все, що ще не встигли зробити.

31 грудня залишиться звільнити шафу в передпокої для верхнього одягу  гостей, та перевірити, чи наведений остаточний лоск у ванній, кухні та інших місцях. І на останок – добре виспіться, приділіть собі максимум уваги в плані зовнішності та не забудьте гарний настрій. Адже як Новий рік зустрінеш, так його і проведеш!

Читайте також: Із Запоріжжя до столиці – який транспорт найкращій