Між врученням почесного знака колишньому голові обласної ради Віктору Межейко і наказом про скасування пройшло менше доби.

21 липня екс-голові Запорізької обласної ради Віктору Межейко вручили почесний нагрудний знак начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України «За заслуги перед Збройними Силами України». Ця нагорода дісталася йому за підтримку однієї з військових частин.

Однак соцмережі вибухнули обуренням з цього приводу. Адже екс-голова обласної ради запам’ятався багатьом зовсім з іншого приводу – організацією розгону міського Майдану в січні 2014 року.

І ось – не минуло й доби після оголошення про нагороду, як пішла офіційна реакція Генштабу.

– Нагородження відбулося за поданням військовослужбовців, які жодним чином не погодили свої дії зі своїм вищим командуванням, – заявила на своїй сторінці у Facebook радник начальника Генштабу Олена Вербицька. – Зараз офіційну відповідь командування така: «Винні в цьому прикрому інциденті ОДНОЗНАЧНО будуть покарані. НАКАЗ НА НАГОРОДЖЕННЯ БУДЕ ВІДМІНЕНО!»

Крім цього, на офіційній сторінці Генштабу також з’явилася інформація, про службову перевірку, яка проводиться з приводу нагороди.