За добу коронавірус забрав життя ще 26 мешканців Запорізького регіону

У Запорізькій області за минулу добу коронавірусну інфекцію виявили у 986 людей, з яких 84 – діти, 20 – медики та 19 – освітяни. Найбільше нових хворих зареєстрували в Запоріжжі – 365. Серед лідерів по захворюваності також Мелітополь. Там за минулу добу коронавірусна інфекція підтвердилась у 166 людей. Зазначимо, нові випадки захворювання зафіксовано майже на всіх територіях нашого регіону. Не виявили нових хворих лише на території колишнього Більмацького, Великобілозерського та Розівського районів. Всього в Запорізькій області зареєстровано понад 123,5 тис. випадків коронавірусної інфекції.

За минулу добу в Запорізькій області було зафіксовано 26 летальних випадків від ускладнень коронавирусу: 23 у Запоріжжі та три в області.

Разом з тим, за добу одужало 290 людей. Всього ж у нашому регіоні, за офіційними даними, коронавірусом вже перехворіли більше 107 тис. людей. На сьогоднішній день продовжують лікуватися – 13,5 тис. хворих. Про це повідомляє Запорізький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України.