Сьогодні урочисто запустили перші вітрові турбіни Приморської вітрової електростанції

У церемонії відкриття взяв участь Президент України Петро Порошенко.

порошенко

-Відкриття Приморської вітроелектростанції – це не локальна, а дуже важлива для всієї нашої держави подія. Саме завдяки таким проектам ми перетворюємо Україну на регіонального лідера. Більше того, йдеться про 500 нових робочих місць, високооплачуваних, які створені в ході будівництва. Лише до державного бюджету і лише у 2018 році надійшло вже 280 мільйонів гривень, – сказав Президент.

Будівництво Приморської ВЕС розділене на дві черги. Прогнозний відпуск «зеленої» електроенергії двох черг Приморської ВЕС – близько 650-700 млн кВт на рік. Цієї електроенергії достатньо для енергозабезпечення 365 тис. домогосподарств. Потужність однієї вітротурбіни Приморської ВЕС – 3,8 МВт. Висота вежі – 110 м.

При будівництві Приморської ВЕС планується встановити 52 вітротурбіни 3.8-мегаватного класу виробництва компанії General Electric. На Приморської ВЕС вперше в Україні буде використана інноваційна технологія «цифрова підстанція». Робота Приморської ВЕС також дозволить знизити викиди СО2, повідомляє сайт Президента України.

Нагадаємо, сьогодні Петро Порошенко із робочим візитом знаходиться в Запорізькій області. Він також візьме участь в засіданні Ради регіонального розвитку Запорізької області в ВЦ «Козак-палац».