Запорізькій регіон переведуть до “жовтої зони” епідемічної небезпеки

Нагадаємо, ситуація з коронавірусом в регіоні стрімко погіршується. За минулу добу були підтверджені 100 нових випадків, а з 11 по 13 вересня їх було 267. За останні два тижні рівень захворюваності на коронавірус в регіоні перевищив показники “зеленої зони”. Це означає, що найближчим часом державна комісія з надзвичайних станів переведе Запорізьку область із “зеленої” в “жовту ” зону епідемічної небезпеки. Про це повідомляється на сайті запорізької облдержадміністрації.

Так, перевищення за кількістю захворювання є в 10 з 25 адміністративних територій. Зокрема, у Запоріжжі (з перевищенням 15%), Пологівському і Веселівському районі, а також у Токмаку та Мелітополі.

З переходом Запорізької області до “жовтої зони”, додадуться нові карантинні обмеження. Це обмеження роботи нічних клубів та інших кафе та ресторанів у нічний час, заборона відвідування установ соцзахисту, де перебувають люди похилого віку, проведення масових заходів у кафе та ресторанах, заборона роботи хостелів. adaptkarant-800x523

Читайте також: Скільки людей захворіли на коронавірус за добу в Запорізькій області