Станом на 31 січня навчання припинене в 102 школах області

Про це повідомляє пресслужба обласного лабораторного центру МОЗ. Повністю припинили навчання у Бердянську та Мелітополі, а відзавтра карантин і в Запоріжжі. Через велику кількість хворих карантин також оголосили в Оріхівському центрі соціально-психологічної реабілітації дітей. Крім того, на вимушені канікули відправили учнів 189 класів.

Як розповів заступник міського голови Анатолій Пустоваров, на сьогодні через застуду та грип в запорізьких школах відсутні близько 20% дітей. Ситуація щодо захворюваності буде моніторитись щодня, рішення про завершення карантину буде прийняте на нараді.

– Сьогодні вранці за дорученням міського голови ми провели нараду стосовно захворюваності в Запоріжжі на ГРВІ та грип. За рекомендаціями  обласного лабораторного центру та міських департаментів охорони здоров’я та освіти і науки міський голова підписав розпорядження про призупинення занять у навчальних закладах міста з завтрашнього дня. Також заняття не проводитимуться у позашкільних навчальних закладах, ДЮСШ, міських культурних установах, припинені будь-які культурно-масові заходи, – зазначив Анатолій Пустоваров.

Також через високий рівень захворюваності відправили додому і вихованців дитсадків області. Повністю закриті 5 дитсадків – у Бердянському, Більмацькому та Токмацькому районі. Заняття припинені і в 45 окремих групах. У дитячих садках Запоріжжя заняття продовжаться, однак буде посилений контроль щоранку. Тому батьків, чиї діти захворіли на ГРВІ чи грип, просять не направлять дітей до дитсадків, а лікуватися вдома, щоб не заражати інших.

Читайте також: На запорізькому заводі ділянку з хлором охоронятимуть цілодобово