На прохання мешканців депутат Партії «Єднання» допоміг облаштувати пандус

У запорізькій багатоповерхівці на вул. Козака Бабури, перебудували сходи. Перепланування відбулося завдяки допомоги депутата міськради від Партії Володимира Буряка “Єднання” Сергія Ільченка. Мешканці звернулися до нього з проханням про будування пандусу на сходах. І він їм в цьому допоміг.

“Найочікуваніша подія для ОСББ «Козак Бабура» та для мене особисто! Ми закінчили встановлення нових сходів та пандусу у першому під’їзді. За кошти міського бюджету, зі свого особистого депутатського фонду виділив гроші на оновлення аварійних сходів та асфальту й встановлення пандусу для більш комфортного пересування літніх людей і батьків з дітлахами”, – розповів депутат.

255211947_2048057412019025_5863835141191117880_n

Мешканці дуже задоволені та на честь завершення робіт влаштували у дворі маленьке свято: були повітряні кульки, музика, смаколики.

“Привітав голову ОСББ Людмилу Березну та відзначив її активність грамотою за дорученням лідера Партії «Єднання» Володимира Буряка, а також привітав її заступницю Оксану Волоську. Продовжуємо розпочате, друзі”, – підкреслює Сергій Ільченко.